statystyki szczegółowe

Aktualności

Odra górą w Gryfinie

• autor: SK, 2015-02-15 16:13

Za drużyną Energetyka kolejny sparing tej zimy. Tym razem podopieczni Mariusza Kurasa zmierzyli się z Odrą Chojna, która również gra w IV lidze zachodniopomorskiej. "Energetycy" ulegli drużynie z Chojny 1:2. Strzelcem jedynej bramki dla naszego zespołu był Adrian Ułasowicz.

Spotkanie odbyło się na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ulicy Sportowej w Gryfinie. Publiczność, która oglądała wczorajsze spotkanie mogła zobaczyć dwa zespoły z regionu, które w ligowej tabeli dzieli dwanaście miejsc.

W grze naszego zespołu widać było trudy okresu przygotowawczego, który przechodzi zespół Energetyka. W zagraniach drużyny z Gryfina było widać dużo niedokładności. Jednak nie można było im odmówić zaangażowania i walki z przeciwnikiem. Nasz zespół walczył przez całe spotkanie, by zmazać plamę po środowym spotkaniu z Pogonią Szczecin, które zawodnicy Mariusza Kurasa przegrali 2:1 tracąc bramkę w ostatniej minucie meczu. Niestety w sobotę nie udało się wygrać z lokalnym rywalem.

Energetyk miał swoje okazje, które mógł zamienić na bramki, lecz słabość dnia spowodowała, że tak się nie stało. Jedyną bramkę dla naszej drużyny zdobył Adrian Ułasowicz, który strzałem z pola karnego pokonał bramkarza gości. W pierwszej połowie Energetyk mógł zdobyć jeszcze jedną bramkę, jednak karnego nie wykorzystał Szymon Sidorowicz.

Energetyk: Szybka - Sidorowicz, Łazarz, Marzantowicz, Miązek - Lipka, Ułasowicz, Cebulski, Żeglin, Kutasiewicz - Lebioda

Grali również: Chamera, Kuchcik, Nikitiński, Piskorowski