statystyki szczegółowe

Aktualności

Osadnik - Energetyk 5:2

• autor: SK, 2014-11-15 16:30

Niestety nie udało się Energetykowi dzisiaj pokonać drużyny Osadnika Myślibórz. Nasz zespół poległ w Myśliborzu 5:2. Autorami bramek dla naszego zespołu byli Łukasz Aleksandrowicz oraz Sebastian Kuchcik.

Po serii dwóch spotkań bez porażki zawodnicy Energetyka udali się do Myśliborza w pełni nadziei, że uda się im podtrzymać serię spotkań bez porażki. Niestety od początku spotkanie nasi zawodnicy otrzymali przysłowiowy kubeł zimnej wody. Po dwudziestu minutach "Energetycy" przegrywali już 3:0. Rywal przed przerwą dobił nasz zespół strzelając czwartą bramkę i można by powiedzieć, że było już po meczu. Po przerwie nasi zawodnicy rzucili się do odrabiania strat. Chwilę po wznowieniu drugiej części spotkania po faulu w polu karnym na Kuchciku do rzutu karnego podszedł Łukasz Aleksandrowicz, który pewnym strzałem pokonał bramkarza gospodarzy. Strzelona bramka dodała nadziei naszym piłkarzom, co w efekcie przyniosło kolejną bramkę. Jej strzelcem był Sebastian Kuchcik, który dobił piłkę po strzale Aleksandrowicza. Dwie bramki w krótkim odstępie czasu dodały podopiecznym Krzysztofa Sobieszczuka skrzydeł. "Energia" nacierała na bramkę Osadnika kilkukrotnie, lecz na posterunku stał golkiper drużyny z Myśliborza. W doliczonym czasie gry po podaniu Łukasza Łazarza do Konrada Falkiewicza, nasz bramkarz nie trafia czysto w piłkę, co wykorzystuje rywal i podwyższa wynik jednocześnie nie dając Energetykowi żadnych szans na zdobycie punktów w dzisiejszym spotkaniu.

Energetyk: Falkiewicz - Kutasiewicz (Miązek), Łazarz, Masztaler, Wierzbicki - Lipka, Żeglin, Pawlak, Ułasowicz, Aleksandrowicz - Kuchcik