statystyki szczegółowe

Aktualności

Porażka w Białogardzie

• autor: SK, 2014-10-18 17:25

Niestety, kolejna porażka Energetyka stała się faktem. Podopieczni Krzysztofa Sobieszczuka ulegli w Białogardzie miejscowej Iskrze 3:1. Jedyna bramkę dla naszego zespołu strzelił w 80. minucie Łukasz Piskorowski.

Początek spotkania to zdecydowana przewaga gospodarzy, którzy nacierali bramkę Energetyka. Pierwsze zagrożenie na bramkę Iskry podopieczni trenera Krzysztofa Sobieszczuka stworzyli w 8. minucie, gdzie po strzale zza pola karnego Pawlaka bramkarz pewnie złapał futbolówkę. Groźniej było już w 18.minucie gdzie po błędzie obrony Iskry piłkę przejął Marek Lipka jednak akcję przerwał bramkarz gospodarzy, który poza polem karnym zatrzymał atak naszego zawodnika pomagając sobie ręką i jednocześnie faulując młodego pomocnika jednak gwizdek arbitra milczał. Pięć minut później po kontrowersyjnej sytuacji w naszym polu karnym sędzia uznał, że zawodnikom Iskry należy się rzut karny. Jedenastkę pewnie na gola zamienił Marcin Lewandowski. Gol zdobyty przez kapitana Iskry dodał skrzydeł zawodnikom z Białogardu, którzy atakowali bramkę Energetyka. W 35. minucie strzałem zza szesnastu metrów Falkiewicza pokonał Mariusz Szczepański, który dał Iskrze dwubramkową przewagę. Po pierwszej połowie nasi zawodnicy schodzili do szatni z bagażem dwóch bramek oraz z dwoma kontuzjami. W przerwie boisko musieli opuścić Gracjan Żeglin, który prawdopodobnie ma złamanego palca u stopy oraz Marek Lipka, który ma problemy z pachwiną. Po przerwie nasi zawodnicy stwarzali sobie sytuację jednak akcje kończyły się na szesnastym metrze, gdzie obrońcy Iskry wybijali piłki, nastawiając się na grę z kontry. W 77.minucie gospodarze dobili zespół Energetyka strzelając bramkę z kontrataku. Strzałem z głowy Konrada Falkiewicza pokonał Rafał Jackiewicz. Jednak strzelona przez gospodarzy bramka nie podłamała naszych zawodników, co pokazała sytuacja z 80. minuty gdzie bramkarza Iskry przelobował Łukasz Piskorowski. Energetyk rzucił się do odrabiania strat lecz niestety zabrakło czasu i sędzia główny po doliczeniu pięciu minut zakończył spotkanie.

Energetyk: Falkiewicz - Kutasiewicz, Łazarz, Chamera, Miązek - Zięcik (69. Nikitiński), Żeglin (46. Szandruk), Ułasowicz, Pawlak, Piskorowski - Lipka (46. Kuchcik)