ZAPOWIEDŹ: Pierwsze spotkanie na własnym boisku.

• autor: SK, 2014-08-22 18:47

W najbliższą sobotę o godzinie 16.00 zostanie rozegrana II kolejka IV ligi. Podopieczni Krzysztofa Sobieszczuka podejmą drużynę Kluczevii Stargard. Więcej w rozwinięciu...

W minioną sobotę Energetyk zmierzył się na wyjeździe z Sarmatą Dobra, gdzie uległ porażce 2:1. Jedyną bramkę dla naszego zespołu zdobył 18-letni stoper Kamil Stelmasik, dla którego był to oficjalny debiut w seniorskiej piłce. Po jego strzale w 10. minucie meczu Energetyk objął prowadzenie i mógł spokojnie narzucić swoje tempo gry. Niestety plany pokrzyżował Emilian Kamiński, który w 38. minucie meczu doprowadził do wyrównania. Zdobyta bramka dodała skrzydeł podopiecznym Damiana Padzińskiego i tuż przed przerwą bramkę na 2:1 strzelił Dominik Maziarz. Piłkarze Energetyka Gryfino mimo licznych prób w drugiej połowie nie doprowadzili do wyrównania i wrócili do Gryfina bez zdobyczy punktowej.

Najbliższym rywalem Energetyka Gryfino będzie drużyna Kluczevii Stargard. Zespół prowadzony przez Marcina Narkuna w pierwszej kolejce zremisował z Vinetą Wolin 3:3. Drużyna ze Stargardu aktualnie znajduje się na 9.miejscu w tabeli z jednym punktem, zaś Energetyk plasuje się dwie pozycje niżej.

Wszystkich fanów piłki nożnej zapraszamy jutro na godzinę 16.00 na Stadion Miejski przy ulicy Sportowej 1. WSTĘP WOLNY!

IV LIGA ZACHODNIOPOMORSKA

Energetyk Gryfino - Kluczevia Stargard